• • TÜİK: ENFLASYON AĞUSTOS AYINDA 0,86 ARTARKEN, YILLIK BAZDA %11,77 ARTTI
  • • DİSK-AR RAPORU: COVID-19 ETKİSİYLE REVİZE EDİLMİŞ GENİŞ TANIMLI İŞSİZ SAYISI VE İŞ KAYBI MAYIS 2020’DE 17,2 MİLYONA YÜKSELDİ
  • • DİSK-AR RAPORU: REVİZE EDİLMİŞ GENİŞ TANIMLI İŞSİZLİK VE İŞ KAYBI ORANI %50 OLARAK HESAPLANDI
  • • DİSK-AR RAPORU: COVID-19 MAYIS 2020’DE EN AZ 8,6 MİLYON YENİ EŞDEĞER İSTİHDAM KAYBI VE İŞSİZE YOL AÇTI
  • • DİSK-AR RAPORU: İŞSİZLİK VE İŞ KAYBI TOPLAMI 17.2 MİLYON
  •  

TÜRKİYE GENEL KORONAVİRÜS TABLOSU

TarihToplam Test SayısıToplam Hasta SayısıToplam Vefat SayısıHastalarda Zatürre Oranı (%)Ağır Hasta SayısıToplam İyileşen Hasta SayısıBugünkü Hasta SayısıBugünkü Test SayısıBugünkü Vefat SayısıBugünkü İyileşen Sayısı
2 Eylül 20207.355.862273.3016.4627,61.017246.8761.596107.92745947
1 Eylül 20207.247.935271.7056.4177,6991245.9291.572109.443471.003
31 Ağustos 20207.138.492270.1336.3707,5961244.9261.587110.102441.087
30 Ağustos 20207.028.390268.5466.3267,5945243.8391.48291.302421.027
29 Ağustos 20206.937.088267.0646.2847,4917242.8121.549101.414391.003
28 Ağustos 20206.835.674265.5156.2457,4896241.8091.517107.814361.017
27 Ağustos 20206.727.860263.9986.2097,3862240.7921.491106.11126995
26 Ağustos 20206.621.749262.5076.1837,4841239.7971.313100.109201.002
25 Ağustos 20206.521.640261.1946.1637,4811238.7951.50298.23124887
24 Ağustos 20206.423.409259.6926.1397,4796237.9081.44395.94318743
23 Ağustos 20206.327.466258.2496.1217,5783237.1651.21780.30219795
22 Ağustos 20206.247.164257.0326.1027,4762236.3701.30993.00722801
21 Ağustos 20206.154.157255.7236.0807,3749235.5691.20392.22722772
20 Ağustos 20206.061.930254.5206.0587,3735234.7971.41292.30119882
19 Ağustos 20205.969.629253.1086.0397,4719233.9151.30387.223231.002
18 Ağustos 20205.882.406251.8056.0167,5703232.9131.26382.31820942
17 Ağustos 20205.800.088250.5245.9967,5686231.9711.22374.846221.002
16 Ağustos 20205.725.242249.3095.9747,6679230.9691.19265.95619997
15 Ağustos 20205.659.286248.1175.9557,6668229.9721.25667.21421992
14 Ağustos 20205.592.072246.8615.9347,8656228.9801.22670.19222923
13 Ağustos 20205.521.880245.6355.9127,9647228.0571.24366.89221968
12 Ağustos 20205.454.988244.3925.8918,2632227.0891.21267.23718934
11 Ağustos 20205.387.751243.1805.8738,2617226.1551.18361.716151.185
10 Ağustos 20205.326.035241.9975.8588,2603224.9701.19362.219141.211
9 Ağustos 20205.263.816240.8045.8448,1596223.7591.18261.446151.103
8 Ağustos 20205.202.370239.6225.8298,1587222.6561.17263.842161.082
7 Ağustos 20205.138.528238.4505.8138,3586221.5741.18556.726151.028
6 Ağustos 20205.081.802237.2655.7988,3580220.5461.15354.494141.040
5 Ağustos 20205.027.308236.1125.7848,4582219.5061.17853.842191.015
4 Ağustos 20204.973.466234.9345.7658,5583218.4911.08346.24918994
3 Ağustos 20204.927.217233.8515.7478,4580217.49799541.301191.003
2 Ağustos 20204.885.916232.8565.7288,5582216.49498740.24718978
1 Ağustos 20204.845.669231.8695.7108,7586215.51699644.84619981
31 Temmuz 20204.800.823230.8735.6918,8582214.53598246.49217996
30 Temmuz 20204.454.331229.8915.6749,3561213.53996743.96715982
29 Temmuz 20204.711.095228.9245.6599,4542212.55794245.71214996
28 Temmuz 20204.665.383227.9825.645211.56196347.412151.092
27 Temmuz 20204.617.971227.0195.630210.46991945.28317982
26 Temmuz 20204.572.688226.1005.613209.48792740.016171.010
25 Temmuz 20204.532.672225.1735.596208.47792143.312161.103
24 Temmuz 20204.489.360224.2525.580207.37493742.986171.009
23 Temmuz 20204.446.374223.3155.563206.36591343.343181.151
22 Temmuz 20204.403.031222.4025.545205.21490243.404191.203
21 Temmuz 20204.359.627221.5005.526204.01192842.846181.009
20 Temmuz 20204.316.781220.5725.508203.00293143.40417992
19 Temmuz 20204.273.377219.6415.491202.01092441.31016997
18 Temmuz 20204.232.067218.7175.475201.01391840.943171.179
17 Temmuz 20204.191.124217.7995.458199.83492641.215181.014
16 Temmuz 20204.149.909216.8735.440198.82093342.411211.087
15 Temmuz 20204.107.498215.9405.419197.73394742.320171.013
14 Temmuz 20204.065.178214.9935.402196.72099243.231201.049
13 Temmuz 20204.021.947214.0015.382195.6711.00846.492191.156
12 Temmuz 20203.975.455212.9935.363194.5151.01245.232191.298
11 Temmuz 20203.930.223211.9815.344193.2171.01648.813211.334
10 Temmuz 20203.881.410210.9655.323191.8831.00348.787231.493
9 Temmuz 20203.832.623209.9625.300190.3901.02450.103182.879
8 Temmuz 20203.782.520208.9385.282187.5111.04149.302222.219
7 Temmuz 20203.733.218207.8975.260185.2921.05350.545192.297
6 Temmuz 20203.682.673206.8445.241182.9951.08652.193162.315
5 Temmuz 20203.630.480205.7585.225180.6801.14846.414191.188
3 Temmuz 20203.535.818203.4565.186178.2781.17252.141191.313
2 Temmuz 20203.483.677202.2845.167176.9651.18649.714171.543
1 Temmuz 20203.433.963201.0985.150175.4221.19252.313192.311
30 Haziran 20203.381.650199.9065.131173.1111.29350.492161.302
29 Haziran 20203.331.158198.6135.115171.8091.37451.014181.214
28 Haziran 20203.280.144197.2395.097170.5951.35648.309151.413
27 Haziran 20203.231.835195.8835.082169.1821.37245.213171.984
26 Haziran 20203.186.622194.5115.065167.1981.39651.198191.492
25 Haziran 20203.135.424193.1155.046165.7061.45852.303211.472
24 Haziran 20203.083.121191.6575.025164.2341.49253.486241.386
23 Haziran 20203.029.635190.1655.001162.8481.26842.982271.315
22 Haziran 20202.986.653188.8974.974161.5331.21241.413241.293
21 Haziran 20202.945.240187.6854.950169.2401.19240.496231.412
20 Haziran 20202.904.744186.4934.927158.8281.24841.112221.312
19 Haziran 20202.863.632185.2454.905157.5161.21441.316231.494
18 Haziran 20202.822.316184.0314.882156.0221.30448.412211382
17 Haziran 20202.773.904182.7274.861154.6401.42952.901191.261
16 Haziran 20202.721.003181.2984.842153.3791.46746.800171.015
15 Haziran 20202.674.203179.8314.825152.3641.59242.03218947
14 Haziran 20202.632.171178.2394.807151.4171.56245.176151.330
13 Haziran 20202.586.995176.6774.792150.0871.45945.09214985
12 Haziran 20202.541.903175.2184.778149.1021.19541.013151.242
11 Haziran 20202.500.890174.0234.763147.86098749.190171.021
10 Haziran 20202.451.700173.0364.746146.83992236.521172.241
9 Haziran 20202.415.179172.1144.729144.59899337.225183.218
8 Haziran 20202.377.954171.1214.711141.38098939.361193.411
7 Haziran 20202.338.593170.1324.692137.96991435.335232.647
6 Haziran 20202.303.258169.2184.669135.32287835.846211.922
5 Haziran 20202.267.412168.3404.648133.40093057.829181.622
4 Haziran 20202.209.583167.4104.630131.77898854.23421926
3 Haziran 20202.155.349166.4224.609130.85286752.30524931
2 Haziran 20202.103.044165.5554.585129.92178632.32522974
1 Haziran 20202.070.719164.7694.563128.94782731.52523974
31 Mayıs 20202.039.194163.9424540127.97383935.60025989
30 Mayıs 20202.003.594163.1034515126.98498339.230261.021
29 Mayıs 20201.964.364162.1204.489125.9631.14136.155281.594
28 Mayıs 20201.928.209160.9794.461124.3691.18233.559301.576
27 Mayıs 20201.894.650159.7974.431122.7931.03521.043341.286
26 Mayıs 20201.873.607158.7624.397121.50794819.853281.492
25 Mayıs 20201.853.754157.8144.369120.01598721.492291.321
24 Mayıs 20201.832.262156.8274.340118.6941.14124.589321.092
23 Mayıs 20201.807.673155.6864.308117.6021.18640.178321.491
22 Mayıs 20201.767.495154.5004.276116.11195237.507271.121
21 Mayıs 20201.729.988153.5484.249114.99096133.633271.003
20 Mayıs 20201.696.355152.5874.222113.98797220.838231.092
19 Mayıs 20201.675.517151.6154.199112.8951.02225.382281.318
18 Mayıs 20201.650.135150.5934.171111.5771.15825.141311.615
17 Mayıs 20201.624.994149.4354.140109.9621.36835.369441.825
16 Mayıs 20201.589.625148.0674.096108.1371.61042.236412.004
15 Mayıs 20201.547.389146.4574.055106.1331.70838.565482.103
14 Mayıs 20201.508.824144.7494.007104.0301.63534.821552.315
13 Mayıs 20201.474.003143.1143.952101.7151.63933.332582.826
12 Mayıs 20201.440.671141.4753.89498.8891.70437.351533.109
11 Mayıs 20201.403.320139.7713.84195.7801.11432.722553.089
10 Mayıs 20201.370.598138.6573.78692.6911.54236.187473.211
9 Mayıs 20201.334.411137.1153.73989.4801.54635.605503.084
8 Mayıs 20201.298.806135.5693.68986.3961.84833.687483.412
7 Mayıs 20201.265.119133.7213.64182.9841.97730.395574.782
6 Mayıs 20201.234.724131.7443.58478.2022.25330.303644.917
5 Mayıs 20201.204.421129.4913.52073.2851.83233.283595.119
4 Mayıs 20201.171.138127.6593.46168.1661.61435.771645.015
3 Mayıs 20201.135.367126.0453.39763.1511.67024.001614.892
2 Mayıs 20201.111.366124.3753.33658.2591.98336.318784.451
1 Mayıs 20201.075.048122.3923.25853.8082.18841.431844.922
30 Nisan 20201.033.617120.2043.17448.8862.61542.004934.846
29 Nisan 2020991.613117.5893.08144.0222.93643.498895.231
28 Nisan 2020948.115114.6532.99238.8092.39229.230925.018
27 Nisan 2020918.885112.2612.90033.7912.13120.143954.651
26 Nisan 2020898.742110.1302.80529.1402.35730.177993.558
25 Nisan 2020868.565107.7732.70625.5822.86138.3081063.845
24 Nisan 2020830.257104.9122.60021.7373.12238.3511093.246
23 Nisan 2020791.906101.7902.49118.4913.11640.9621152.014
22 Nisan 2020750.94498.6742.37616.4773.08337.5351171.559
21 Nisan 2020713.40995.5912.25914.9184.61139.4291191.488
20 Nisan 2020673.98090.9802.14013.4304.67439.7031231.454
19 Nisan 2020634.27786.3062.01711.9763.97735.3441271.523
18 Nisan 2020598.93382.3291.89010.4533.78340.5201211.822
17 Nisan 2020558.41378.5461.7698.6314.35340.2701261.542
16 Nisan 2020518.14374.1931.6437.0894.80140.4271251.415
15 Nisan 2020477.71669.3921.5185.6744.29134.090115875
14 Nisan 2020443.62665.1111.4034.7994.06233.070107842
13 Nisan 2020410.55661.0491.2963.9574.09334.45698511
12 Nisan 2020376.10056.9561.1983.4464.78935.72097481
11 Nisan 2020340.38052.1671.1012.9655.13833.17095542
10 Nisan 2020307.21047.0291.0062.4234.74730.86498281
9 Nisan 2020276.33842.2829082.1424.05628.57896296
8 Nisan 2020247.76838.2268121.8464.11724.90087264
7 Nisan 2020222.86834.1097251.5823.89220.02376256
6 Nisan 2020202.84530.2176491.3263.14821.40075284
5 Nisan 2020181.44527.0695741.0423.13520.06573256
4 Nisan 2020161.38023.9345017863.01319.66476302
3 Nisan 2020141.71620.9214254842.78616.16069
2 Nisan 2020125.55618.1353564152.45618.75779
1 Nisan 2020106.79915.6792773332.14814.39663
31 Mart 202092.40313.5312142432.70415.42246
30 Mart 202076.98110.8271681621.61011.53537
29 Mart 202065.4469.2171311051.8159.98223
28 Mart 202055.4647.402108701.7047.64116
27 Mart 202047.8235.69892422.0697.53317
26 Mart 2020362975
25 Mart 2020243359
24 Mart 2020187244
23 Mart 2020152937
22 Mart 2020123630
21 Mart 202094721
20 Mart 20206709
19 Mart 20203594
18 Mart 20201912
17 Mart 2020981
16 Mart 202047
15 Mart 202018
14 Mart 20206
13 Mart 20205
12 Mart 20201
11 Mart 20201

© 1949-2020 LASTİK-İŞ • TÜRKİYE PETROL KİMYA VE LASTİK SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI