HABERLER
Genel Başkanımız Abdullah Karacan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Goodyear Lastik fabrikasını Ziyaret Etti

07.02.2013Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Genel Başkanımız Abdullah Karacan Kocaeli'de bulunan Goodyear Lastik Fabrikasını ziyaret ettiler. Fabrika yetkililerince karşılanan başkan ve heyetine fabrika hakkında brifing verildi. Bu brifingte Goodyear fabrikasının çevre ve doğa için çalışmaları anlatıldı.
Fabrika çevresinde büyük bir yeşil alan oluşturulduğu, her emekli için bir ağaç dikildiği ve en önemlisi hiçbir atığın toprağa veya doğaya karışmadığı anlatıldı.Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'da fabrika yetkililerine teşekkür etti.
 
 
 
 
 
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu verilen brifingten sonra Genel Başkanımız Abdullah Karacan ile yemekhanede işçilerle birlikte aynı masada yemek yedi. Genel Başkanımız Abdullah Karacan işçilere ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na hitaben yaptığı konuşmada" Goodyear'da fabrika yönetimi ile sağlıklı ilişkiler içindeyiz. İş barışı ve iş huzuru en üst düzeyde. Yöneticilerimiz çalışanlarımıza önemli destekler vermektedir. Halkına, çalışanlara ve işçilere verdiği önem ve Kocaeli'ye yaptığı hizmetler nedeni ile de Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu'na da teşekkür ederim." dedi.
 
 
Fabrika Direktörü Güven Loğoğlu tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na ve Genel Başkanımız Abdullah Karacan'a plaket verildi.
 
 
 
İ"
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr