HABERLER
Brisa Çalışanları Tesislerimizde Biraraya Geldi

17.03.2013Brisa Lastik Fabrikası çalışanları Sosyal Tesislerimizde çok güzel bir birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde bir araya geldi. Gecede Genel Başkanımız Abdullah Karacan ile yöneticilerimiz, Kocaeli Şube Yönetimi de hazır bulundu. Brisa Çalışanları Genel Başkanımız Abdullah Karacan’a büyük bir sevgi gösterisi yaptılar.

Genel Başkanımız Abdullah Karacan çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada şunları belirtti: “Bu birlik ve beraberlik artarak devam edecektir. Bunu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Lastik-İş Sendikası istikrarlı yönetimi birlik be beraberlikten aldığı güçle diğer sendikalara örnek bir gelişme içindedir.” Genel Başkanımızın konuşması sık sık “İşte Karacan, İşte Lastik işçisi”, “Karacan sen bizim her şeyimizsin”, “İnadına Karacan” şeklindeki tezahüratlarla kesildi. Konuşmasının ardından çalışanların omuzlarına alınan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, çalışanlarla birlikte pistte eğlendi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr