HABERLER
Pirelli’de Kalite Haftası Kutlandı

13.11.2013Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız, Ar- Ge Kalite Direktörü Bahadır Özen, Oto kalite Müdürü Hakan Akkuş, Pirelli Formula-1 Ar-Ge Müdürü Mauro Soatto ve Oto Fabirka Müdürü Ahmet Oruç’un katıldığı Pirelli Kalite haftası etkinlikleri Pirelli Fabrikasında13 Kasım 2013 tarihinde  gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Abdullah Karacan yaptığı konuşmada sendika yönetimi olarak çalışanların iş koşullarının iyileştirilmesi için çalışırken kalitenin de kendileri için önemli olduğunu vurguladı. Ayrıca kalitenin üretimin her aşamasında olması gerektiğinin altını çizen Genel Başkanımız Abdullah Karacan işçilerin ürettiği kaliteli ürünler ile işletmeye değer kattığını belirtti.

Pirelli Fabrikası Müdürü Hakan Yalnız ise yaptığı konuşmada işlerinde kaliteye çok önem verdiklerini belirtip çalışanların kaliteye katkı sağladıkları için çalışanlara teşekkür etti.

Pirelli F1 Ar-Ge Müdürü Mauro Soatto ise F1 lastiklerinin yalnız İzmit’te üretildiğini belirtip Kocaeli fabrikasının diğer birçoğundan iyi olduğunu söyledi. Ayrıca Türk insanının yardımseverliliğine değindi.

Genel Başkanımız Abdullah Karacan ve Pirelli Fabrikası Müdürü Hakan Yalnız, çalışanlar ile yemek yedikten sonra tesis önünde kurulmuş olan F1 oyun simülasyonunu denediler.

 

 
 
 
 
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Bulgurlu Mah. Üçpınarlar Cad. Enver Sok. No:1 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr