HABERLER
Adapazarı ve İzmit Goodyear Anneler Günü Kahvaltısı Yapıldı

10.05.2014Adapazarı ve İzmit Goodyear işyerlerinde çalışan üyelerimiz için düzenlenen Anneler Günü kahvaltısı 10 Mayıs 2014 tarihinde Kocaeli’ndeki Sosyal Tesislerimizde yapıldı.

Anneler Günü kahvaltısına, Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Sakarya Şube Başkanı Suat Güzel, Sakarya Şube İdari Sekreteri Mustafa Sipahi ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kocaeli Şube Yönetim Kurulu üyeleri, İzmit Goodyear Üretim Müdürü Gökhan Aktaş, Adapazarı Goodyear İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Düzgeç, İzmit Goodyear İnsan Kaynakları Müdürü Şenay Gani Gülçiçek, İzmit Goodyear Fabrika direktörü Saffet Güven Logoğlu, İzmit Goodyear Kalite ve Teknik Müdürü Eduardo Soca, İzmit Goodyear İmalat Müdürü Ömer Tezgörücü, İzmit Goodyear İletişim Koordinatörü Ceyhun Tulgar, işyeri sendika temsilcilerimiz ve üyelerimiz aileleri ile katıldılar.

Genel Başkanımız Abdullah Karacan, yaptığı konuşmada annelerin hayatımız içinde oldukça önemli ve büyük bir yerinin olduğunu anlatarak onların emeklerinin birkaç kelime ile ifade edilemeyeceğini söyledi. Ayrıca tesislerimizde 3. Anneler Günü kutlandığını ekleyip aile günlerinin devam edeceğini belirtti. Konuşmasının sonunda annelerin bu özel gününü kutladı.

Samimi bir ortamda geçen kahvaltıda üyelerimiz güzel bir gün geçirdiler.

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr