HABERLER
Soma için Mevlit-i Şerif Okundu

17.05.2014Manisa’nın Soma ilçesinde13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen maden ocağı patlamasında hayatını kaybeden işçi kardeşlerimiz için mevlit 17 Mayıs 2014 tarihinde Kocaeli’ndeki Sosyal Tesislerimizde yapıldı. Mevlide Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan yardımcımız Nejdet Ulusoy, Genel Sekreterimiz Alaaddin Sarı, Kocaeli Şube Başkanı İsmail Kandaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Şubesi Başkanı Suat Güzel ve Yönetim Kurulu üyeleri ve işyeri sendika temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldılar.

Genel Başkanımız Abdullah Karacan yaptığı konuşmada Soma’da hayatlarını kaybeden işçi kardeşlerimize rahmet dilerken kendileri içinde en önemli kriterin iş sağlığı ve güvenliği olduğunu vurguladı. Soma’daki insanların acısını biraz olsun dindirebilmek için Soma’ya yardım yapacaklarını söyledi. Daha sonra Soma’da hayatını kaybeden işçi kardeşlerimiz için gıyabi cenaze namazı kılındı ve mevlit-i şerif okundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr