HABERLER
Adapazarı ve İzmit Goodyear Aile Günü Yapıldı

15.06.2014Adapazarı ve İzmit Goodyear işyerlerinde çalışan üyelerimiz için düzenlenen Aile Günü etkinlikleri 15 Haziran 2014 tarihinde Kocaeli’ndeki Sosyal Tesislerimizde yapıldı.

Goodyear Aile Günü etkinliğine Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Sekreterimiz Alaaddin Sarı, Kocaeli Şubesi Başkanımız Tezcan Ay ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Şubesi Başkanımız Suat Güzel ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Goodyear Türkiye Genel Müdürü Emin Özkan, İnsan Kaynakları Direktörü Ajda Pak Ayvat, Tedarik zinciri Direktörü Bülent Artan, Adapazarı Fabrikası Direktörü Mesut Sancaklı, İzmit Fabrika direktörü Güven Logoğlu ve fabrika yetkilileri ile işyeri sendika temsilcilerimiz, üyelerimiz ve aileleri katıldı.

Aile Gününde bir konuşma yapan Genel Başkanımız Abdullah Karacan birlik ve beraberlik kavramının aile ile geldiğine işaret ederek üyelerimizin Lastik-İş ailesinin bir parçası olduğunu belirtti.

Üyelerimiz Aile Günü etkinlikleri içinde çeşitli aktiviteler ile güzel bir gün geçirip hediyeler kazandılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr