HABERLER
Pirelli Aile İftarı Yapıldı

09.07.2014Türk Pirelli A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz için düzenlenen aile iftarı programı 9 Temmuz 2014 tarihinde Kocaeli’ndeki Sosyal Tesislerimizde yapıldı.

Türk Pirelli Aile İftarına Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Sekreterimiz Alaaddin Sarı, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy, Kocaeli Şubesi Başkanı Tezcan Ay ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra onur konuğumuz Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, sendika işyeri temsilcilerimiz ve üyelerimiz aileleri ile birlikte katıldı.

Genel Başkanımız üyelerimize yaptığı konuşmada Pirelli ailesini görmekten mutlu olduğunu belirtti ve onur konuğumuz Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz hakkında övünç dolu ifadeler kullandı.

Başiskele Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Ayaz konuşmasında hem Lastik-İş Sendikası yönetimini överek hem de Lastik-iş Sendikası'nın Başiskele Belediye sınırları içinde yapacağı her türlü yatırımın yanında olacağını belirtti ve ayrıca yatırım içinde özellikle Başiskeleye davet etti.

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr