HABERLER
Pirelli Aile Günü Yapıldı

30.08.2014Türk Pirelli A.Ş işyerinde çalışan üyelerimiz için düzenlenen Pirelli Aile Günü etkinlikleri Zafer Bayramımız olan 30 Ağustos 2014 tarihinde 1700 üyemiz ve ailelerinin katılımı ile Kocaeli’ndeki Sosyal Tesislerimizde yapıldı.

Pirelli Aile Gününe Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy, Kocaeli Şube Başkanı Tezcan Ay ve  Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri ile Pirelli Fabrika direktörü Hakan Yalnız, Personel Direktörü Muhittin Kızıler, Endüstriyel İlişkiler Müdürü Gence Saygun ve bölüm müdürleri, işyeri sendika temsilcilerimiz ve üyelerimiz aileleri ile katıldı.

Bir konuşma yapan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, 30 Ağustos’un önemine vurgu yaparak hem Zafer Bayramının hem de Aile Günü etkinliğinin bir arada kutlandığını ifade etti. Üyelerimizden iş güvenliğine önem vermelerini isterken işçi sayısını 3 binlere çıkarmayı hedeflediğini ifade etti.

Aile Gününe katılan üyelerimiz ve aileleri hoşça vakit geçirirken çocuklar için özel oyun alanları kuruldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr