HABERLER
Lastik-İş Büyüyor, Daha da Güçleniyor; Yeni Otelimiz İçin İlk Kazma Genel Başkanımız Tarafından Vuruldu

04.11.2014Sendikamız Genel Başkanımız Abdullah Karacan liderliğinde 2002'den beri devam eden yükselişinin sebebi olan "dev projelere" beş yıldızlı otel projesini de ekleyerek devam ediyor. Genel Merkez binamız, İzmir, Kocaeli, Gebze, İstanbul ve Çerkezköy Temsilciliğimizin mülklerinin sendikamıza kazandırılmasının ardından Kocaeli’de hem üyelerimizin hem de Kocaeli’nde yaşayan vatandaşların yararlandığı muazzam bir sosyal tesise sahip olduk. Ancak tüm bunlarla yetinmedik. 2014 yılında gerçekleşen atılımların en önemlilerinden biri olarak sendikamıza ait beş yıldızlı otel için toprağa ilk kazma bizzat Genel Başkanımız Abdullah Karacan tarafından 4 Kasım 2014 tarihinde vuruldu.

İzmit’in Başiskele Mevkiinde  yapılan beş yıldızlı otelimizin ilk kazma işlemine Genel Başkanımız Abdullah Karacan ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Kocaeli Şube Başkanımız Tezcan Ay ve şube yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Şube Başkanımız Suat Güzel ve şube yönetim kurulu üyeleri, sendika işyeri temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldılar.

Büyük bir coşku ve sevinç gösterileri eşliğinde gerçekleşen günde Genel Başkanımız Abdullah Karacan, yaptığı konuşmada, sözünü verdiği tüm projeleri bir bir hayata geçirmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi. Otel projesinin çok önemli bir adım olduğunu vurgulayan Genel Başkanımız, sendikamızın üyelerinin her şeyin en iyisine layık olduğunun altını çizdi. Ayrıca sendikamızın gerek örgütsel gücü ve üye sayısı gerekse maddi kaynak ve alt yapı tesisleri açısından yeni adımlar atmaya devam edeceğini özellikle belirtti. Üyelerimizin eğitim ve konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak ve en kısa zamanda tamamlanıp hizmete girecek otelimizin haberi Kocaeli’nin yazılı ve görsel basının da da geniş yankı uyandırdı.

Sendikamız, Genel Başkanımız Abdullah Karacan'ın liderliğinde yapılan yeni projelerle her geçen gün giderek büyüyor, daha da güçleniyor… 

 

 

 

 

Konuyla ilgili basında çıkan haberleri aşğıda bulabilirsiniz;

Bizim Yaka Gazetesi/06.11.2014

Kocaeli Manşet Gazetesi/05.11.2014

Mavi Kocaeli Gazetesi/06.11.2014

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr