HABERLER
DİSK Başkanı Kani Beko ve Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu Sosyal Tesislerimizdeydiler

11.02.2015Konfederasyonumuz DİSK’in Genel Başkanı Kani Beko, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu ve Genel Başkanımız Abdullah Karacan 11 Şubat 2015 tarihinde Kocaeli’de Sosyal tesislerimizde düzenlenen basın açıklamasında bir araya geldiler. 


Basın açıklamasına Genel Sekreterimiz Alaaddin Sarı, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy,  Genel-İş Kocaeli Şube Başkanı Vedat küçük, Kocaeli Şube Başkanımız Tezcan Ay, Kocaeli Şubemiz İdari Sekreteri Ercan Yavuz ve Kocaeli şubeye bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimiz ve temsilerimiz de katıldılar.


Açıklamada DİSK’in  48. Yıldönümü nedeniyle Kocaeli’de yapılacak etkinlikler hakkında bilgilendirme yapılarak; 13-14 Şubat’ta Kocaeli’de, DİSK’in 48. Kuruluş yıldönümünü kutlayan çeşitli etkinlikler ve miting yapılmasına karar verildiği açıklandı. Açıklamanın ardından sendikamızın yapımı devam etmekte olan beş yıldızlı otelinin inşaat alanına gidildi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr