HABERLER
Goodyear ''Aile Günü'' Coşkusu

19.05.2015Kocaeli ve Adapazarı’nda kurulu Goodyear Lastikleri T.A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz ve aileleri 19 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenen aile gününde Kocaeli Sosyal Tesislerinde bir araya geldiler. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen aile gününe Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy, Goodyear İzmit Fabrikasından; Fabrika Direktörü Güven Loğoğlu, Personel Müdürü Şenay Gani Gülçiçek, İnsan Kaynakları Müdürü Erhan Hasırcıoğlu, Adapazarı Goodyear Fabrikasından; Fabrika Direktörü Rick Hindi, Personel Müdürü Hüseyin Düzgeç, Sendikamız; İzmit Şube Başkanı Tezcan Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Şube Başkanı Suat Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, işyeri sendika temsilcilerimiz, üyelerimiz ve aileleri katıldı.


Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı etkinlikte Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın konuşması büyük coşku ve sevinç gösterileriyle karşılandı. Artık geleneksel hale gelen aile  gününde üyelerimiz, aileleri ile birlikte keyifli bir gün geçirdiler. Çeşitli yarışmaların düzenlendiği günde kazananlara televizyon, bulaşık makinası, çamaşır makinası, ütü, elektrikli süpürge, bisiklet gibi ödüllerin yer aldığı hediyeleri takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr