HABERLER
Brisa Aile Günü

28.07.2015Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz ve aileleri 28 Temmuz 2015 tarihinde düzenlenen “Aile Günü” etkinliğinde sosyal tesislerimizde bir araya geldiler. Üyelerimiz arasında birlik ve dayanışmayı güçlendiren ve artık geleneksel bir hale gelen aile gününe sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Sekreter Aladdin  Sarı, Genel Başkan Yardımcısı Nejdet Ulusoy, Kocaeli Şube Başkanı Tezcan Ay ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri, işyeri sendika temsilcileri ve üyelerimiz aileleri ile birlikte katıldı. Yaklaşık bin kişinin bulunduğu etkinliğe işveren tarafından; Çalışma ve İlişkileri Direktörü Dr. Uğurtan Doğan, Mühendislik Direktörü Haluk Kürkçü, İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörü Nilgün Özkan, Üretim Direktörü Murat Hepdurluk, Bütçe ve Finans Direktörü Reşat Oruç, Koordinatör Gentoro Fujre ve Koordinatör Hirokazu Nokoyamave katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, "Birlik ve beraberliğin güzel bir örneğinin gerçekleştiği aile gününde bulunmak mutluluk verici. İnşallah nice yıllarda ailelerimizle birlikte bu havayı soluruz. Bugün bu programı düzenleyen Brisa işverenine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Aile günü kahvaltı ile başlayarak canlı müzik programıyla devam etti. Çocuklar animasyon gösterileri ve eğlence parkında doyasıya eğlendiler. Düzenlenen çeşitli aktivite ve yarışmalarda kazanan ailelere; 1 adet televizyon, 1 adet bulaşık makinesi, 1 adet çamaşır makinesi, 1 adet elektrik süpürgesi, 4 adet buharlı ütü, 1 adet rondo, 3 adet büyük halı, 1 adet 24 parça yemek takımı, 2 adet saç kurutma makinesi, 1 adet tost makinesi, 1 adet yatak örtüsü, 1 adet kahve takımı, 1 adet kamera, 1 adet ekmek kızartma makinesi, 2 adet bisiklet hediye edildi.

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr