HABERLER
Kolsan Aile Günü

16.08.2015Kolsan Kocaeli Sanayi Lastik A.Ş.. işyerinde çalışan üyelerimiz ve aileleri 16 Ağustos 2015 tarihinde düzenlenen “Aile Günü” etkinliğinde sosyal tesislerimizde bir araya geldiler. Artık geleneksel bir hale gelen aile gününe sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Necdet Ulusoy, Kocaeli Şube Başkanı Tezcan Ay, Kocaeli Şube İdari Sekreteri Ercan Yavuz, işyeri temsilcileri Erdal Özyüksel, İbrahim Kılıç, Kenan Ertuğ ve üyelerimiz aileleri ile birlikte katıldılar. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen etkinliğe işveren tarafından ise; Genel Müdür Murat Uzuner, Fabrika Müdürü Arif Ertuğ  katıldı.

Programda konuşan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Sosyal Tesislerde Kolsan ailesini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, bu tür etkinliklerin Lastik-İş'in ne kadar büyük ve birbirine bağlı bir aile olduğunun en güzel örneği olduğunu söyledi. 

Aile gününde yapılan çeşitli yarışmalarda kazananlara televizyon, bulaşık makinası, bisiklet, kamera, halı, ütü, rondo, elektrik süpürgesi,  yemek takımı, saç kurutma makinası, blendr vb. hediyeler verildi.

 

 

 

 

 

Konuyla ilgili basında çıkan haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Özgür Kocaeli Gazetesi/27.08.2015

Kocaeli Demokrat/27.08.2015

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr