HABERLER
Zorunlu Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

29.12.2016          10 Ağustos 2016 tarihinde resmi gazetede yayımlanan Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısıyla, 1 Ocak 2017 tarihinde uygulamaya girecek olan zorunlu Bireysel Emeklilik Sistemi hakkında 23 Aralık 2016 tarihinde, Lastik-İş Sendikası Kocaeli Sosyal Tesislerinde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

          Toplantıda zorunlu bireysel emeklilik sisteminin uygulama çerçevesi karşılaştırmalı olarak değerlendirildi. Yasal düzenlemenin sonuçları konusunda bilgilendirme, sigorta şirketi tarafından uygulama esasları ile anlatılarak, meydana gelecek değişikliklerin emekçiler üzerinde ki etkileri konuşuldu.

          Toplantıya Sendikamızın Genel Sekreteri Alaaddin SARI, Genel Başkan Yardımcısı Nejdet ULUSOY, Sakarya ve Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyeleri,Goodyear, Pirelli ve Brisa İşyeri Sendika Temsilcileri ve Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir ATAMAN katıldılar.

 

 

 

     

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr