HABERLER
İZMİR ŞUBESİ YÖNETİCİ VE TEMSİLCİLERİ GENEL BAŞKANIMIZ ABDULLAH KARACAN'LA KOCAELİ'NDE BİRARAYA GELDİLER

24.04.2017                Sendikamızın İzmir Şube Başkanı Zedin Yumli, Şube İdari Sekreteri Yusuf Ziya Sarı, Şube Mali Sekreteri Onur Koç, Şube Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Büyükkarabostanoğlu ve Mustafa Tüfekçi, Şube Denetim Kurulu üyesi Emrah Özcan, Şube Disiplin Kurulu üyesi Yalçın Sedat Uysal ve İzmir Şubemize bağlı EDAK S.S. İZMİR ECZACILAR ÜRETİM, TEMİN VE DAĞITIM KOOPERATiFİ işletmesi sendika temsilcisi Tahsin Güvenç, RULTRANS TRANSMİSYON SAN. VE TİC. A.Ş işletmesi sendika temsilcisi Ömer Acar,  JAPAR PLASTİK İNŞ. MALZ. GID. AMB. SAN. VE TİC. A.Ş. işyeri sendika baş temsilcisi Muharrem Hepışılak, AKTİV AKRİL AKRİLİK MAMÜL. BANYO JAKUZİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. işyeri sendika baş temsilcisi Taner Işık, işyeri sendika temsilcisi Ahmet Berber ve SELKİM SELÜLOZ KİMYA SANAYİİ A.Ş.  işyeri sendika temsilcisi Yılmaz Şahan 21 Nisan 2017 Cuma günü sendikamızın genel merkezini ziyaret etti.

                İzmir Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve İzmir Bölgesi işyeri sendika temsilcileri, sendikamızın örgütlü olduğu ve aynı gün içinde greve çıkan Gebze Organize Sanayi Bölgesinde kurulu Cornıng Optik San. Ltd. Şti. işyerini de ziyaret ederek grevdeki işçi arkadaşlarımızla görüştüler ve desteklerini ilettiler. Daha sonra Genel Başkanımız Abdullah Karacan ile Kocaeli’nde bulunan Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesislerinde bir araya geldiler.

                Genel Başkanımız Abdullah Karacan , Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy ve Toplu Sözleşme ve Örgütlenme Daire Başkanımız Muharrem Özen’inde katıldığı toplantıda arkadaşlarımıza güncel gelişmeler ve sendikal sorunlar ile sendikamızın son dönemde yaşadığı gelişmeler konusunda bilgi verdi. Toplantıda ayrıca İzmir Şubesine bağlı işyerlerinin durumları de ele alınarak görüşüldü. İzmir Şubesinin yönetici ve temsilcileri Genel Başkanımız ile birlikte sendikamızın Kocaeli’nde yaptırdığı ve inşaatı devam eden otelini de gezdiler. 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr