HABERLER
BRISA AİLE GÜNÜ BULUŞMASI

08.05.2017            Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz için Kocaeli'de kurulu sosyal tesislerimizde geleneksel hale gelen aile günlerimizin altıncısı 1 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Birlik ve dayanışmanın güzel bir örneği olan aile gününde çeşitli etkinlikler, çekilişler ve yarışmalar düzenlendi. 

             Düzenlenen Aile Gününe sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy, Kocaeli Şube Başkanı Tezcan Ay, Kocaeli Şube İdari Sekreteri Ercan Yavuz, Kocaeli Şube Mali Sekreteri Yusuf Bayraktar, işyeri sendika temsilcileri, Brisa'da çalışan üyelerimiz ve aileleri katıldılar. İşveren tarafından ise Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Dr. Uğurtan Doğan, İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörü Nilgün Özkan ve Fabrika Üretim Direktörü Cüneyt Umaç katıldılar.

            Genel Başkanımız Abdullah Karacan Aile Gününde yaptığı konuşmasında 1 Mayıs İşçi Bayramını ve üyelerimizin çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarken, Aile Günü etkinliklerinin geleneksel hale getirilmesini sağlayan herkese teşekkür etti. Genel Başkanımız Abdullah Karacan ; ’Sömürüsüz, işçilerin haklarının korunduğu, örgütlenme özgürlüğünün devam ettiği, barış ve hoşgörünün hakim olduğu bir dünya diliyorum’ diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr