HABERLER
GOODYEAR AİLE GÜNÜ BULUŞMASI

23.05.2017            Goodyear Lastikleri T.A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz Kocaeli’nde kurulu sosyal tesislerimizde 19 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen aile gününde bir araya geldiler. Birlik ve dayanışmanın güzel bir örneği olan aile gününde çeşitli etkinlikler, çekilişler ve yarışmalar düzenlendi. 

             Düzenlenen Aile Gününe sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy, sendikamızın Kocaeli ve Sakarya Şube Yöneticileri, işyeri sendika temsilcileri, Goodyear Lastikleri T.A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz ve aileleri; ayrıca Goodyear Lastikleri T. A.Ş. işverenleri katıldılar.

            Genel Başkanımız Abdullah Karacan Aile Gününde yaptığı konuşmada “Lastik sektörünün hepsinde çalışan arkadaşlarımızın birlikteliği hem medya hem yerel basında güzel karşılanıyor. Bu birlikteliğimiz gerçek anlamda aile olduğumuzu gösteriyor. Hepinize teşekkür ediyorum. Bu duygunun oturmuş olması, bunu sağlamış olmamız çok önemliydi. Biz bir geminin içerisindeyiz. Birlikte bu fabrikayı büyüterek, iş alanı açarak istihdam yaratabilmek amacıyla iki kurumun bu fabrikanın gelişmesini sağlamak için bir arada hareket etme güdüsünü ortaya koyması çok güzel. Bugün hepimiz için çok önemli bir gün. 19 Mayıs dolayısıyla hem Atatürk’ü anıyoruz, hem birbirimizi tanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr