HABERLER
KOLSAN AİLE GÜNÜ BULUŞMASI

29.05.2017



          Kolsan Kocaeli Lastik Sanayii A.Ş.  işyerinde çalışan üyelerimiz Kocaeli’nde kurulu sosyal tesislerimizde 20 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen aile gününde bir araya geldiler. Birlik ve dayanışmanın güzel bir örneği olan ve üçüncüsü gerçekleştirilen aile gününde çeşitli etkinlikler, çekilişler ve yarışmalar düzenlendi. 

          Düzenlenen Aile Gününe sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah KARACAN, Genel Başkan Yardımcımız Necdet ULUSOY, Kocaeli Şube Başkanımız Tezcan AY, Kocaeli Şubesi Mali Sekreterimiz Yusuf BAYRAKTAR,  işyeri sendika baş temsilcimiz Erdal ÖKYÜKSEL,  işyerinde çalışan üyelerimiz ve aileleri katıldılar.  İşveren tarafından ise Fabrika Müdürü Arif ERTUĞ, İnsan Kaynakları Müdürü Aylin KARAKUŞ, İdare Amiri Hüseyin BAYRAK, İmalat Müdürü İsmail SOYDAŞ katıldılar.

          Genel Başkanımız Abdullah Karacan Aile Gününde yaptığı konuşmada  “ Öncelikle Kolsan Ailesinin 19 Mayıs Gençlik Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Kolsan her gün büyüyen, güçlü bir aile. Kolsan çalışanlarının ve ailelerinin daha uzun yıllar sağlıklı, başarılı bir dönem geçirmesi için biz de her zaman çalışacağız. Her gününüzün bayram neşesi ile geçmesi dilekleri ile hepinize iyi eğlenceler diliyorum.’’ ifadelerini kullandı. 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten Haberler



Adres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.tr



Her Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr