HABERLER
BRISA 2. GRUP İFTARI

12.06.2017               Sendikamızın örgütlü olduğu Brısa Brıdgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz için Kocaeli’nde kurulu sosyal tesislerimizde 8 Haziran 2017 tarihinde bir iftar programı düzenlendi.

            Düzenlenen iftara sendikamızdan; Genel Başkanımız Abdullah KARACAN, Genel Başkan Yardımcımız Necdet ULUSOY, Kocaeli Şube Başkanımız Tezcan AY, Kocaeli Şube İdari Sekreterimiz Ercan YAVUZ, Kocaeli Şube Mali Sekterimiz Yusuf BAYRAKTAR  ve Brısa Brıdgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.  işyerinde çalışan üyelerimiz katıldılar.

            İşveren tarafından ise; Brisa Yönetim Kurulu Başkanı Makoto HASHIMOTO, Genel Müdür Cevdet ALEMDAR, İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörü Nilgün ÖZKAN, Finans Genel Müdür Yardımcısı Reşat ORUÇ, Teknik Gruplar Yönetmeni Seııchıro TOKUNAGA, Kıdemli Teknik Koordinatör Tsukasa HANEDA, Genel Müdür Danışmanı Uğurtan DOĞAN, Teknoloji Direktörü Bahadır OLKUN, Üretim Direktörü Cüneyt UMAÇ, Teknik Koordinatör Hırokazu NAKAYAMA, Mühendislik Direktörü Haluk KÜRKCÜ ve  Kıdemli Teknik Koordinatör Kota FUJIYAMA katıldılar.

            Genel Başkanımız Abdullah Karacan iftar programında yaptığı konuşmada  ‘’ Brısa ailesi büyüyen ve yeni teknolojiyle daha da gelişen bir aile. Fabrikamızın geleceği sizlerin mutluluğuna ve sağlıklı bir ekip halinde hareket etmemize bağlıdır. Böyle büyük bir ailede, böyle anlamlı bir günde toplu iftar açmak bizleri de çok mutlu etti.’’ ifadelerini kullandı. 

 

 

,

 

 

Basında çıkan haberleri aşağıda bulabilirsiniz:

 

Özgür Kocaeli Gazetesi/ 10.06.2017

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr