HABERLER
PİRELLİ EMEKLİLİK TÖRENİ

31.01.2018          Sendikamızda örgütlü bulunan Türk Pirelli Lastikleri T.A.Ş. işyerinde çalışarak hizmet süresini dolduran üyelerimiz için işyeri yemekhanesinde 22 Ocak 2018 tarihinde bir emeklilik töreni düzenlendi. Emeklilik törenine Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Kocaeli Şube İdari Sekreteri Ercan Yavuz, işyeri temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldılar. İşveren tarafından ise Fabrika Direktörü  Hakan Yalnız, İnsan Kaynakları Direktörü Alper Tokalp, Kalite Direktörü Alper Erkal, Personel Müdürü Can Güler, işyerinin bölüm müdürleri ile kısım şefleri katıldılar.

          Genel Başkanımız Abdullah Karacan ve İnsan Kaynakları Direktörü Alper Tokalp yaptıkları konuşmalarda; emekliliğe hak kazananlara çalışma süreleri boyunca işyerlerine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederek, emeklilik hayatlarında aileleri birlikte mutlu bir yaşam dilediler. Konuşmaların ardından Genel Başkanımız Karacan ve işyeri yetkilileri emekliliğe hak kazananlara plaketlerini takdim ettiler.


 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr