HABERLER
GOODYEAR AİLE GÜNÜ BULUŞMASI

07.05.2018            Goodyear Lastikleri T.A.Ş işyerinde çalışan üyelerimiz için Kocaeli'de kurulu Sosyal Tesislerimizde geleneksel hale gelen aile günü buluşmamızın yedincisi 1 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Altı bin kişinin katıldığı, birlik ve dayanışmanın güzel bir örneği olan aile gününde çeşitli etkinlikler ve çekilişler düzenlendi.

            Düzenlenen Aile Gününe sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Necdet Ulusoy, sendikamızın Kocaeli ve Sakarya Şube Yöneticileri, işyeri sendika temsilcileri, Goodyear Lastikleri T.A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz ve aileleri; ayrıca Goodyear Lastikleri T.A.Ş. İzmit Fabrikası Direktörü Güven Loğoğlu, Adapazarı Fabrikası Direktörü Serhat Özmerci ve Personel Müdürü Hüseyin Düzgeç’de katıldılar.

            Genel Başkanımız Abdullah Karacan Aile Gününde yaptığı konuşmada “ Emeğin ve işin kutsallığını kutladığımız bu günde hep birlikte olmanın ve bu güzel bayramı kutlayabiliyor olmanın neşesi içindeyiz. Bu yıl yedincisini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde yedi yıl önce minik olan çocuklarımızın büyüdüğünü görmekte bizi ayrıca mutlu ediyor. Bugün olduğu gibi yarınlarda da 1 Mayıs bayramımızı hep birlikte ailelerimizle, çocuklarımızla kutlayacağız’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

,

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr