HABERLER
PIRELLI OTOMOBİL LASTİKLERİ VE PROMETEON TURKEY 1. GRUP İFTARI

24.05.2018           Sendikamızın örgütlü olduğu Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş ve Prometeon Turkey Endustriyel ve Ticari Lastikler A.Ş. işyerlerinde çalışan üyelerimiz için Kocaeli’nde kurulu sosyal tesislerimizde 21 Mayıs 2018 tarihinde bir iftar programı düzenlendi.

            Düzenlenen iftara sendikamızdan; Genel Başkanımız Abdullah KARACAN, Genel Başkan Yardımcımız Necdet ULUSOY, Kocaeli Şube Başkanımız Tezcan AY, Kocaeli Şube İdari Sekreterimiz Ercan YAVUZ, Kocaeli Şube Mali Sekterimiz Yusuf BAYRAKTAR ve üyelerimiz katıldılar. 1200 kişinin katıldığı iftar programına işveren tarafından ise; Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş Genel Müdürü Gian Paolo Gatti Comini, İnsan Kaynakları Müdürü Serpil KOŞKER, Prometeon Turkey Endustriyel ve Ticari Lastikler A.Ş. Fabrika Direktörü Hakan Yalnız, İnsan Kaynakları Direktörü Alper TOKALP, İnsan Kaynakları Müdürü Can Güler ve Üretim Müdürü Önder KILIÇ katıldılar.


 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Bulgurlu Mah. Üçpınarlar Cad. Enver Sok. No:1 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr