HABERLER
BRISA AİLE GÜNÜ BULUŞMASI

18.07.2018            Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz için Kocaeli'de kurulu sosyal tesislerimizde geleneksel hale gelen aile günlerimizin yedincisi 15 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Birlik ve dayanışmanın güzel bir örneği olan aile gününde çeşitli etkinlikler, çekilişler ve yarışmalar düzenlendi. 

             Düzenlenen Aile Gününe sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy, Kocaeli Şube Başkanı Yusuf Bayraktar, Kocaeli Şube İdari Sekreteri Gökhan Atalay,  işyeri sendika temsilcileri, Brisa'da çalışan üyelerimiz ve aileleri katıldılar. İşveren tarafından ise Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Dr. Uğurtan Doğan, İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörü Nilgün Özkan, Bilgi Sistemleri Direktörü Tekin Gülşen, Finans Genel Müdür Yardımcısı Reşat Oruç, Mühendislik Direktörü Gökhan Küçükbalcı, CTO Yardımcısı Haluk Kürkçü ve Teknik Koordinatör Tsukasa Haneda katıldılar.

            Genel Başkanımız Abdullah Karacan Aile Gününde yaptığı konuşmasında ‘’Geçen yıl 30 Ağustos Zafer Bayramında kutladığımız Brisa aile günümüzü bu yıl ülkemizin yakın tarihinde önemli bir dönüm noktası olan 15 Temmuzda kutluyoruz. Ben gerek Kurtuluş Savaşı sırasında gerekse sonradan ülkemizin bağımsızlığı için canını vermiş bütün insanlarımıza Allahtan rahmet diliyorum. Hayatta olan Gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Brisa aile günü artık gelenekselleşmiş bulunuyor. Burada iş barışının ve aramızdaki dayanışmanın en güzel örneğini ailelerimiz ile birlikte ortaya koyuyoruz. Bundan sonra da daha nice aile günlerinde bir arada olacağımıza inanıyor, hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyor iyi eğlenceler diliyorum. ‘’ diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr