HABERLER
PIRELLI OTOMOBİL LASTİKLERİ VE PROMETEON TURKEY AİLE GÜNÜ

03.09.2018               Sendikamızın örgütlü bulunduğu Pirelli Otomobil Lastikleri ve Prometeon Turkey Endüstriyel ve Ticari Lastikler işyerlerinde çalışan üyelerimiz, 30 Ağustos 2018 tarihinde Kocaeli’nde kurulu sosyal tesislerimizde düzenlenen aile gününde bir araya geldiler.  Geleneksel hale gelen aile günü etkinliğine sendikamızdan Genel Başkanımız Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcımız Nejdet Ulusoy, Kocaeli Şube Başkanımız Yusuf Bayraktar, Şube İdari Sekreterimiz Gökhan Atalay ile Şube Mali Sekreterimiz Bora Altay, Pirelli ve Prometeon İşyeri Temsilcileri ve işyerlerinde çalışan üyelerimiz ile aileleri katıldılar.  İşveren tarafından ise etkinliğe Prometeon-Pirelli Fabrika  Direktörü Hakan Yalnız,İnsan Kaynakları Direktörü Alper Tokalp,Prometeon Personel Müdürü Can Güler,Pirelli Otomobil Lastikleri İnsan Kaynakları Müdürü Serpil Köşker,Prometeon Üretim Müdürü  Önder Kılıç, İş Ortağı Müdürü Okan Vural,  Motorsport Üretim Müdürü Atilla Gidergi, Güvenlik Müdürü İhsan Kaya katıldılar.

               30 Ağustos Zafer Bayramı’nın ve  Kurban Bayramının da kutlandığı aile gününde Genel Başkanımız Abdullah Karacan yaptığı konuşmada “Bu gün burada her zaman olduğu gibi yine bir bayram havasında toplanmış bulunmaktayız. Aynı zamanda 30 Ağustos Zafer bayramının coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Ülkemiz adına verilen kahramanlık mücadelesi hangi yüzyıla gelirsek gelelim, varlığını devam ettirecektir. Ülkemizin dar bir boğaza sokulmak istenmesinin ve üzerimizde oynanmak istenen oyunların farkındayız. Ancak geçmişte olduğu gibi bundan sonrada vatan uğruna birlikte olmaya mücadele etmeye hazır olduğumuzu hatırlatmak istiyorum” ifadelerini kullandı.


 

 

 

  

 


Etkinlikle ilgili basında çıkan haberleri aşağıda bulabilirsiniz.


Büyük Kocaeli Gazetesi/ 02.09.2018Mavi Kocaeli Gazetesi/ 02.09.2018Özgür Kocaeli Gazetesi/ 01.09.2018


     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Bulgurlu Mah. Üçpınarlar Cad. Enver Sok. No:1 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr