HABERLER
SENDİKAMIZIN OTELİNDE AÇILIŞ ETKİNLİĞİ

12.09.2018            Sendikamızın Kocaeli Başiskele’de kurulu oteli Tryp By Wyndham’da 8 Eylül 2018 tarihinde büyük bir etkinlik gerçekleştirildi. Brisa, Pirelli, Goodyear, Kolsan ve Demir Hayat Sigorta’nın üst düzey yöneticilerinin, genel müdürlerinin, fabrika direktörlerinin ve sendika temsilcilerimizin katıldığı etkinliğin sürprizi Demet Akalın konseri oldu.

            Otelimiz yaklaşık 3 yıllık bir hazırlık ve inşa sürecinin ardından faaliyetlerine başladı. Ağustos ayından itibaren konuklarını ağırlamaya başlayan Sendikamızın Otelinde 8 Eylül 2018 tarihinde bir açılış etkinliği düzenlendi. Etkinlikte Otelimizin tanıtımı yapıldı. Ayrıca çeşitli müzik dinletileri gerçekleştirildi. Etkinlikte sanatçı Demet Akalın’da bir konser verdi. Sendikamızın Oteli yeni faaliyete geçmesine rağmen bölgesinde en iyi hizmet sunan, en gelişmiş altyapıya sahip bir kurum olarak iş hayatındaki yerini almış bulunuyor. 15 yıl önce mali sorunları, iç anlaşmazlıkları ve yönetim zaafları dolayısıyla kayyuma devredilme aşamasına gelmiş bulunan Sendikamızın Genel Başkanımız Abdullah Karacan önderliğinde bugün ulaştığı nokta tüm Lastik-İş camiası için büyük bir onur ve coşku kaynağı olmuş durumdadır. Lastik-İş genel anlayışına ve kuruluş prensiplerine bağlı kalarak Türkiye İşçi Sınıfının gururu olmaya ve tüm etkinliklerini bu doğrultuda gerçekleştirmeye devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr