HABERLER
SENDİKAMIZ LASTİK-İŞ 70. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR!

05.04.2019                4 Nisan 2019 tarihinde Sendikamız Lastik-İş’in 70. Kuruluş yıl dönümü kutlaması gerçekleştirildi. Sendikamızın Kocaeli’de kurulu  Otelinde gerçekleştirilen kutlamaya Genel Başkanımız Alaaddin SARI ve Genel Merkez Yönetim Kurulumuz, Şube yöneticilerimiz, Konfederasyonumuz DİSK’in Genel Başkanı Arzu ÇERKEZOĞLU, Sendikamızın 70 yıllık tarihinde Genel Başkanlık görevini yürüten Vahdettin KARABAY ve Durmuş Ali YALNIZ, Genel Başkan Vekilliği görevini yürüten Kenan AKMAN, sendikamızın üyesi olan emekli işçiler ve sendikamızın üyeleri katıldılar.

                Düzenlenen etkinlik sendikamızın 70 yıllık tarihini anlatan fotoğraf sergisi ile başladı. Genel Başkanımız Alaaddin SARI’nın açılış konuşmasının ardından, konfederasyonumuz DİSK’in Genel Başkanı Arzu ÇERKEZOĞLU konuşma yaptı.  Sendikamızın 70. Kuruluş Yıl dönümü için hazırlanan belgesel gösterimi gerçekleştirildi ve Sendikamızın 70 yıllık tarihinde Genel Başkanlık görevini yürüten Vahdettin KARABAY ve Durmuş Ali YALNIZ, Genel Başkan Vekilliği görevini yürüten Kenan AKMAN’a Genel Başkanımız Alaaddin SARI tarafından plaketleri sunuldu. Coşku içinde geçen etkinlik Genel Yönetim Kurulumuzun, Sendikamızın Eski Genel Başkanlarının ve DİSK Genel Başkanı Arzu ÇERKEZOĞLU’nun sendikamızın 70. Yıl pastasını kesmesi ile son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr