HABERLER
SENDİKAMIZDA BAYRAMLAŞMA

10.06.2019Genel Başkanımız ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizin katıldığı Ramazan Bayramı kutlaması bayramın 2. günü Başiskele’de gerçekleşti.


Sendikamızın üyeleri Başiskele’de kurulu Lastik-İş otelinde bir araya geldi. Kutlamaya Genel Başkanımız, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz, Kocaeli ve Sakarya şube yöneticilerimiz ile iş yeri sendika temsilcilerimiz katıldı.


Toplantıda bir konuşma yapan ve üyelerimizin bayramını kutlayan Genel Başkanımız Alaaddin Sarı özetle şunları söyledi: “Öncelikle rahmetle andığımız Abdullah Başkanımızın mekanı cennet olsun. Başkanımızın mezarını bayramda ziyaret ettik. Lastik-İş Sendikasını bugüne gelmesinde en çok payı olan insan Abdullah Karacandır. Ondan öğrendiklerimizi bugün devam ettiriyoruz.” diyerek konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Göreve başladık. Bizi tanıyanlar vardı, tanımayanlar vardı. Arkadaşlarımızla yüzer kişilik gruplar halinde tanıştık ve düşüncelerimizi paylaştık. Amacımızın hak, hukuk ve adalet olduğunu vurgulayarak tüm üyelerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”


Genel Başkanımız Alaaddin Sarı üyelerimizin destek, mesaj ve sloganları eşliğinde konuşmasını tamamladı.

 

 

Bayramlaşma töreniyle ilgili basında çıkan haberleri aşağıda bulabilirsiniz

 

ÇAĞDAŞ KOCAELİ 

GÖLCÜK POSTASI

 

KOCAELİ DEMOKRAT

 

KOCAELİ GAZETESİ

 

MAVİ KOCAELİ

 

MAVİ KOCAELİ

 

ÖZGÜR KOCAELİ

 

DERİNCE EKSPRES

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr