HABERLER
GOODYEAR ADAPAZARI 1.GRUP ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

01.07.20191 Temmuz 2019 tarihinde Sendikamızın Kocaeli’de Kurulu Otelinde GoodYear Adapazarı Fabrikasında çalışan üyelerimizden oluşan ilk grupla üye eğitimi gerçekleştirdik. Eğitimimiz Genel Başkanımız Alaaddin SARI’nın açılış konuşması ile başladı. Daha sonra üyelerimizle birlikte ‘Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş’ başlıklı belgeselimizi izledik. Belgesel gösteriminin ardından sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Toplu Pazarlık Sürecini Etkileyen Faktörler, Sosyal Güvenlik: İşsizlik Sigortası ve Emeklilik konuları, Toplu Sözleşme Dairesi Uzmanı Ece Göktürk tarafından ise Türkiye’de İşçi Sınıfının Güncel Sorunları ele alındı. Eğitim çalışmamızın sonunda üyelerimiz iki grup oluşturdu ve iki farklı konu üzerinde çalışma yaparak sunum gerçekleştirdi.

 

Eğitimimize katılan üyelerimize Eğitim, Basın-Yayın Dairesi Başkanımız Salih GÜR ve Adapazarı Şube Başkanımız Mustafa SİPAHİ tarafından başarı sertifikalarının verilmesi ile programımız sona erdi.

 

Eğitim sunumlarına aşağıdaki linkler üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-mqKeuRnK7u

https://we.tl/t-VUr2oGjo66

https://we.tl/t-FhVXf650fD

https://we.tl/t-c77su81E1Y 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr