HABERLER
PALMİYE & KOLSAN ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

28.08.2019Sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Palmiye Kauçuk ve Kolsan Kocaeli Lastik iş yerlerinde çalışan üyelerimizden oluşan bir grupla 28 Ağustos 2019 tarihinde Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitime üyelerimizle birlikte “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlenerek başlandı. Daha sonra Genel Başkanımız Alaaddin Sarı’nın açılış konuşmasıyla devam etti. Genel Başkanımız Alaaddin Sarı yaptığı konuşmada: "Eğitim olmazsa olmazlarımızdandır. Lastik-İş güçlü bir sendikadır. Göreve geldiğimizden beri aynı kararlılıkta devam ediyoruz." ifadelerine yer verdi. Genel Başkanımız ayrıca 2 Eylül tarihinde Sosyal Tesislerimiz’de üyelerimizin çocukları için gerçekleştirilecek olan Çocuk Şenliği etkinliğinin duyurusunu yaptı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Sosyal Güvenlik: İşsizlik Sigortası ve Emeklilik konuları; Toplu Sözleşme Dairesi Uzmanı Ece Göktürk tarafından ise İşçi ve İşverenlerin Karşılıklı Harç ve Borçları konusu ele alındı. Eğitime katılan tüm üyelerimize başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

İlgili eğitim sunumlarına aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-PuaMkKBHLG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr