HABERLER
GOODYEAR İZMİT 2.GRUP ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

04.09.2019Goodyear İzmit işyerinde çalışan üyelerimizden oluşan 2. grupla 4 Eylül 2019 tarihinde sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitimde üyelerimizle birlikte “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlendi. Açılış konuşması öncesinde Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, menfur bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan davası hakkında TV 41 kanalına bazı açıklamalarda bulundu.

 

Genel Başkanımız Alaaddin Sarı yaptığı açılış konuşmasında ise eğitimin olmazsa olmazlarından olduğunu, Lastik-İş Sendikasının güçlü bir sendika olduğunu, Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın geçmişte sendikamıza kattığı değerlerle bir marka olduğunu vurguladı ve “Abdullah Karacan’ın arkasındayız.” dedi.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Sosyal Güvenlik: İşsizlik Sigortası ve Emeklilik Koşulları, Toplu Pazarlık Sürecini Etkileyen Faktörler; Toplu Sözleşme Dairesi Uzmanı Ece Göktürk tarafından ise İşçi ve İşverenlerin Karşılıklı Harç ve Borçları konusu ele alındı. Eğitime katılan tüm üyelerimizle yapılan anket çalışmasının ardından Eğitim, Basın Yayın Dairesi Başkanımız Salih GÜR tarafından başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

İlgili eğitim sunumlarına aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

 

https://we.tl/t-afdR3bc90z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr