HABERLER
PIRELLI & PROMETEON İŞYERLERİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZLE 4.GRUP ÜYE EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

05.09.2019Pirelli & Prometeon işyerinde çalışan üyelerimizden oluşan 4.grupla 5 Eylül 2019 tarihinde sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitimde üyelerimizle birlikte “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlendi. Sonrasında Genel Başkanımız Alaaddin Sarı yaptığı açılış konuşmasında eğitimin olmazsa olmazlarından olduğunu, Lastik-İş Sendikasının güçlü bir sendika olduğunu, menfur bir saldırı sonucu öldürülen Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın geçmişte sendikamıza kattığı değerlerle bir marka olduğunu vurguladı ve “Abdullah Karacan’ın arkasındayız.” dedi.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Sosyal Güvenlik: İşsizlik Sigortası ve Emeklilik Koşulları; Toplu Sözleşme Dairesi Uzmanı Ece Göktürk tarafından ise İşçi ve İşverenlerin Karşılıklı Harç ve Borçları konusu ele alındı. Eğitime katılan tüm üyelerimizle yapılan anket çalışmasının ardından başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

 İlgili eğitim sunumlarına aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-QjgsE6Xdu8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Bulgurlu Mah. Üçpınarlar Cad. Enver Sok. No:1 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr