HABERLER
PFIZER & PHARMAVISION GENEL ÜYE EĞİTİMİ

08.09.2019Pfizer ve Pharmavision işyerlerinde çalışan üyelerimizden oluşan bir grupla sendikamızın İstanbul Şubesinde Genel Üye Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitimde üyelerimizle birlikte “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlendi. Sonrasında Hukuk Daire Başkanımız Ali Öztürk eğitimin açılış konuşmasını yaptı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Sosyal Güvenlik: İşsizlik Sigortası ve Emeklilik Koşulları; Toplu Sözleşme Dairesi Uzmanı Ece Göktürk tarafından ise Türkiyede İşçi Sınıfının Güncel Sorunları İşçi ve İşverenlerin Karşılıklı Harç ve Borçları konuları ele alındı. Eğitime katılan tüm üyelerimizle yapılan anket çalışmasının ardından Hukuk Daire Başkanımız Ali Öztürk tarafından katılımcılara başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

İlgili eğitim sunumlarına aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-fq1SoLuLb0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr