HABERLER
PROF. DR AHMET SELAMOĞLU İLE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİNDE İLETİŞİM VE İKNA KONULU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

30.09.2019Sendikamızın genel merkezinde 30 Eylül 2019 tarihinde Endüstri İlişkileri, İletişim ve İkna konusunda bir toplantı yapıldı. Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, Genel Sekreter İhsan Malkoç, Genel Başkan Yardımcısı ve Toplu Sözleşme Daire Başkanı Ziya Ünal, Eğitim, Basın Yayın Daire Başkanı, Salih Gür, Hukuk Daire Başkanı Ali Öztürk, Mali İşler Daire Başkanı Nejdet Ulusoy, Örgütlenme Daire Başkanı Alperen Şakacı ve Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman’ın katıldığı toplantıda Prof. Dr. Ahmet Selamoğlu bir sunuş gerçekleştirdi. Yapılan sunuşta Endüstri İlişkileri, Sendikal Örgütler ve Toplu İş Sözleşmelerinde Temel İletişim Yöntemleri üzerinde duruldu. Müzakere süreci ayrıntılı olarak değerlendirildi. Yönetim kararlarının oluşturulmasında çok yönlü danışmanın sendikal politika ve stratejiler ve liderliğin yeri ve önemi değerlendirildi. Sendika içi demokrasinin bir çalışma yöntemi olarak anlamı ve geliştirilmesinin önemi üzerinde duruldu.

 

Karşılıklı görüş alışverişiyle canlı bir tartışma ortamının oluştuğu toplantı yaklaşık iki buçuk saatlik bir çalışmanın ardından sona erdi. Benzer çalışmaların sürdürülmesi konusunda ortak bir eğilim oluştu. Sendikamızın Genel Başkanı Alaaddin Sarı: “Geleceğe sağlam bir şekilde bakabilecek bir sendikanın gerek temel sendikal eğitim gerekse sendikal politika ve stratejiler konusunda ciddi programlar uygulaması gerektiğini söyledi. Lastik-İş Sendikası olarak sendikamızın her birimine ve işyerlerindeki tüm üyelerimize ulaşmayı hedefleyen benzer çalışmaları aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr