HABERLER
PFIZER & PHARMAVISION İŞ YERLERİ ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

05.10.2019Pfizer ve Pharmavision iş yerlerinde çalışan üyelerimizle sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Genel Üye Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitim programının başlangıcında “Lastik-İş 70 Yaşında” adlı belgesel izlendi. Programın açılış konuşmasında Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, eğitimin olmazsa olmaz olduğunu ve Lastik-İş Sendikasının güçlü bir sendika olduğunu söyledi. Menfur bir saldırı sonucu öldürülen Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın “Birliğinizi devam ettirin” sözünün öneminden bahsetti ve Abdullah Karacan’ın sendikamıza bıraktığı mirası koruyarak onun koyduğu hedef doğrultusunda Lastik-İş Sendikasını geleceğinin sendikası yapma yolunda ilerleyeceklerini vurguladı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplu Pazarlığı Etkileyen Faktörler, Ücret Enflasyon İlişkisi ve Hayat Pahalılığı; Toplu Sözleşme Dairesi Uzmanı Ece Göktürk tarafından Sosyal Güvenlik: İşsizlik Sigortası ve Emeklilik Koşulları konuları ele alındı. Programın son bölümünde sendikaları ve örgütlenme çalışmalarını konu alan “Karanlıkta Uyananlar” filmi izlendi. Eğitime katılan tüm üyelerimizle yapılan anket çalışmasının ardından Eğitim, Basın Yayın Dairesi Başkanı Salih Gür tarafından üyelerimize başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

Eğitimde yapılan sunumlara aşağıdaki bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-TkCYXSjzkZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr