HABERLER
GOODYEAR ADAPAZARI İŞ YERİ 4.GRUP ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

16.10.2019Goodyear Adapazarı iş yerinde çalışan üyelerimizle sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitim programının başlangıcında “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlendi. Programın açılış konuşmasında Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, eğitimin olmazsa olmaz olduğunu, hak, hukuk ve adaletten yana olduklarını, Lastik-İş Sendikasının güçlü ve ilklere imza atan bir sendika olduğunu söyledi. Ayrıca şimdiye kadar sosyal sendikacılık anlayışıyla üyelerimizle bütünleştirici bir yapı içerisinde hareket edildiğini ifade etti. Menfur bir saldırı sonucu öldürülen Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın “Birliğinizi devam ettirin” sözünün öneminden bahsetti ve Abdullah Karacan’ın sendikamıza bıraktığı mirası koruyarak onun koyduğu hedef doğrultusunda Lastik-İş Sendikasını geleceğinin sendikası yapma yolunda ilerleyeceklerini vurguladı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar konuları ele alındı. Programın son bölümünde sendikaları ve örgütlenme çalışmalarını konu alan “Karanlıkta Uyananlar” filmi izlendi. Eğitime katılan tüm üyelerimizle yapılan anket çalışmasının ardından Eğitim, Basın Yayın Dairesi Başkanı Salih Gür tarafından üyelerimize başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

Eğitimde yapılan sunumlara aşağıdaki bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-nfwCMitT9k

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr