HABERLER
ANLAŞ LASTİK, BERKE PLASTİK VE TOPRAK İLAÇ ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

01.11.2019Anlaş Lastik, Berke Plastik ve Toprak İlaç iş yerlerinde çalışan üyelerimizle sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitim programının başlangıcında “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlendi. Programın açılış konuşmasında Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, eğitimin olmazsa olmaz olduğunu, hak, hukuk ve adaletten yana olduklarını, Lastik-İş Sendikasının güçlü, ilklere imza atan, kurumsal kimliği kazanmaya ve demokrasiden aldığı güce önem veren bir sendika olduğunu söyledi. Ayrıca şimdiye kadar Sosyal Sendikacılık anlayışıyla üyelerimizle bütünleştirici bir yapı içerisinde hareket edildiğini ve yapımızın güven ile yükseleceğini ifade etti.Menfur bir saldırı sonucu öldürülen Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın “Birliğinizi devam ettirin” sözünün öneminden bahsetti ve Abdullah Karacan’ın sendikamıza bıraktığı mirası koruyarak onun koyduğu hedef doğrultusunda Lastik-İş Sendikasını geleceğinin sendikası yapma yolunda ilerleyeceklerini vurguladı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Sosyal Güvenlik, İşsizlik Sigortası ve Emeklilik Koşulları; Toplu Sözleşme Uzmanı Ece Göktürk tarafından Türkiye’de İşçi Sınıfının Güncel Sorunları ele alındı. Eğitime katılan tüm üyelerimizle yapılan anket çalışmasının ardından Eğitim, Basın-Yayın Dairesi Başkanı Salih Gür ve Sakarya Şube Başkanı Mustafa Sipahi tarafından üyelerimize başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

Eğitimde yapılan sunumlara aşağıdaki bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-1kM7G6e8Wu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr