HABERLER
VIBRACOUSTIC, SETAŞ KİMYA, TRISTONE, G.F. HAKAN PLASTİK ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

05.11.2019Vibracoustic, Setaş Kimya, Tristone ve G.F. Hakan Plastik iş yerlerinde çalışan üyelerimizle Çerkezköy Şubemizde Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitim programının başlangıcında “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlendi. Programın açılış konuşmasında Sendikamızın Hukuk Dairesi Başkanı Ali Öztürk, yapılan eğitimlere katılımın bilinçlenmek adına ve sendikamızın politikası gereği çok önemli olduğunu, Lastik-İş Sendikası’nın güçlü, ilklere imza atan, demokrasiden aldığı güce önem veren bir sendika olduğunu söyledi. Menfur bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın “Birliğinizi devam ettirin” sözünün öneminden bahsetti ve Abdullah Karacan’ın sendikamıza bıraktığı mirası koruyarak onun koyduğu hedef doğrultusunda Lastik-İş Sendikası’nı geleceğinin sendikası yapma yolunda ilerleyeceklerini vurguladı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Sosyal Güvenlik, İşsizlik Sigortası ve Emeklilik Koşulları; Toplu Sözleşme Uzmanı Ece Göktürk tarafından Türkiye’de İşçi Sınıfının Güncel Sorunları ele alındı. Eğitime katılan tüm üyelerimizle yapılan anket çalışmasının ardından İstanbul Şube Başkan Vekili Yasin Onar ve Şube Mali Sekreteri Mehmet Gençay tarafından üyelerimize başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

Eğitimde yapılan sunumlara aşağıdaki bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

https://we.tl/t-xw2SmpbYfm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr