HABERLER
BRISA ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

25.11.2019Brisa iş yerinde çalışan üyelerimizle sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Programın açılış konuşmasında Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, eğitimin olmazsa olmaz olduğunu, hak, hukuk ve adaletten yana olduklarını, Lastik-İş Sendikasının güçlü ve ilklere imza atan bir sendika olduğunu söyledi. Ayrıca şimdiye kadar sosyal sendikacılık anlayışıyla üyelerimizle bütünleştirici bir yapı içerisinde hareket edildiğini ‘’ Sendikamız Lastik-İş’e her koşulda sahip çıktınız, bunun için sizlere teşekkür ediyorum, sağ olun var olun’’ sözleriyle ifade etti. 

 

Menfur bir saldırı sonucu öldürülen Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın “Birliğinizi devam ettirin” sözünün öneminden bahsetti ve Abdullah Karacan’ın sendikamıza bıraktığı mirası koruyarak onun koyduğu hedef doğrultusunda Lastik-İş Sendikasını geleceğinin sendikası yapma yolunda ilerleyeceklerini vurguladı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda, Enflasyon Ücret İlişkisi, Hayat Pahalılığı ve Toplu Pazarlığı Etkileyen Faktörler, Dünyada ve Türkiye’ de Lastik İşkolu Gelişme Eğilimleri ve Politikaları ele alındı. Ardından sendikamızın Eğitim Basın Yayın Daire Başkanı Salih Gür tarafından üyelerimize başarı sertifikalarının verilmesiyle program sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr