HABERLER
GENEL BAŞKANIMIZ ALAADDİN SARI DİSK YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

27.11.2019 

DİSK’in şu anda Yönetim Kurulu’nu oluşturan üyelerle daha önce DİSK Başkanlığı ve Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan yöneticiler bir araya gelerek bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Genel Başkanımız Alaaddin Sarı’nın da katıldığı toplantıda; işçi sınıfının günümüzdeki durumu, var olan sorunlar ve çözüm yolları konuşuldu.

 

Ayrıca DİSK'in Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ile DİSK’in Uluslararası ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevini sürdüren Genel Başkanımız Alaaddin Sarı ve DİSK Yönetim Kurulu üyeleri ile çalışanların hak ve özgürlüklerinin geliştirilmesi için atılması gereken adımlar değerlendirildi. Eski yöneticilerin gözlemleri ve tavsiyeleri alındı. DİSK’in eski Başkanlarından Süleyman Çelebi ve Rıdvan Budak ile eski DİSK Genel Sekreterleri Musa Çam, Mehmet Atay, Fehmi Işıklar ve Tayfun Görgün’ün de katıldığı toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Tüm katılımcılar DİSK’in geçmişten aldığı güç ve temel ilkeleri doğrultusunda geleceğe kararlı adımlarla yürüyeceklerine olan inançlarını vurguladılar.

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr