HABERLER
KOLSAN & PALMİYE ÜYE ÖZEL EĞİTİMİ

30.11.2019 

Palmiye Kauçuk ve Kolsan Kocaeli Lastik işyerlerinde çalışan üyelerimizden oluşan ikinci grupla sendikamızın oteli TRYP By Wyndham İzmit’te Üye Özel Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitim programının başlangıcında üyelerimizle “Rıza Kuas’tan Abdullah Karacan’a Lastik-İş” adlı belgesel izlendi. Programın açılış konuşmasında Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, eğitimin olmazsa olmazlarından olduğunu ve Lastik-İş Sendikasının güçlü bir sendika olduğunu söyledi. Menfur bir saldırı sonucu öldürülen Onursal Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın “Görevimiz ve temel hedefimiz, sendikamızı geleceğin sendikası yapmaktır.” sözünün öneminden bahsetti ve Abdullah Karacan’ın sendikamıza bıraktığı mirası koruyarak onun koyduğu hedef doğrultusunda Lastik-İş Sendikasını geleceğinin sendikası yapma yolunda ilerleyeceklerini vurguladı.

 

Sendikamızın Toplu Sözleşme ve Eğitim Dairesi Müdürü Üzeyir Ataman tarafından yapılan sunumda Toplumsal Gelişme ve Sendikal Politikalar, Sosyal Güvenlik: İşsizlik Sigortası ve Emeklilik Koşulları; Toplu Sözleşme Dairesi Uzmanı Ece Göktürk tarafından Türkiye’de İşçi Sınıfının Güncel Sorunları konuları ele alındı.

 

İlgili eğitim sunumlarına aşağıdaki bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

 https://we.tl/t-9THPb75Rk8

 

 

 

 

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr