HABERLER
Mücadele Arkadaşımızı Kaybedişimizin Birinci Yılında...

23.05.2008Talip Topçu…

Belki tanımayanlar için yalnızca bir isim, kağıt üzerinde karalanmış çizgiler gibi…

Ama bizim için,  Lastik-İş Sendikası için, mücadele arkadaşları için, can dostu, sırdaşı olan Sendikamızın Genel Başkanı Abdullah Karacan için, yol arkadaşlığını paylaştığı Sendikamız Yönetim Kurulu üyeleri için, Talip Topçu; bir aydınlık, sönmez bir ışık, sımsıcak bir gülümseme, kararlı bir duruş ve bu dünyada  nasıl yaşanması gerektiğini gösteren örnek bir anıt demek… Aramızdan ayrılışının birinci yılındayız. Bize bıraktığı hatıralarıyla, Lastik-İş için yaptıklarıyla O’nun yeri hala beklleklerimizde tazeliğini koruyor….

Lastik-İş’i yarınlara daha güçlü taşıma yolundaki yürüyüşümüzde kardeşimiz, dostumuz, mücadele arkadaşımız, daima yanımızda kalbimizde olacaktır. Bu duygularla kederli ailesine, sendikamız camiasına, Türkiye işçi sınıfına ve tüm sevenlerine ölümünün birinci yıldönümünde bir kez daha başsağlığı diliyoruz.. 

Lastik-İş Sendikası Talip TOPÇU’yu unutmayacak, daima saygı ve özlemle anacaktır. Nurlar İçinde yatsın…Kıymetli Dostumuz, Kardeşimiz Rahmetli Talip Topçu'yu Sapanca'daki evinin önünde yapılan bir anma programı ile sevenleri, ailesi ve Lastik-İş Sendikası olarak ölümününün birinci yılında yad ettik. 
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr