HABERLER
Lastik İşçisine Süper Tesis

28.03.2012Özgür Kocaeli Gazetesinde çıkan sosyal tesisimizle alakalı haber aşağıda yer almaktadır...


Lastik İşçisine Süper Tesis


Lastik-İş Sendikası Genel Merkezi’nin Eski Gölcük Yolu’nun eski Vinsan tesisleri bölgesindeki 15 dönümlük alana yaptırdığı sosyal tesisler tamamlanma aşamasına geldi. 8 yıl boyunca bu tesisi kullanacak Lastik-İş Sendikası üyeleri düğünlerini, sosyal etkinliklerini artık burada kendi tesisinde gerçekleştirecek.

Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ikili görüşmesinin ardından ortaya çıkan bu tesis inşaatı projesi kap samında, bölgede 5 adet açık ve kapalı düğün salonu yapılıyor, sosyal tesis inşa ediyor.

İzmit Körfezi manzaralı deniz kenarındaki tesislerde açık ve kapalı düğün salonları, restoran, yazlık ve kışlık kafeterya ve mescit yer alıyor.

Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, dün Kocaeli Şubesi Başkanı İsmail Kandaz ve diğer yetkililerle birlikte alanda incelemelerde bulundular. Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, sendikanın şubelerinin bulunduğu  her ilde üyeler için sosyal tesis sözü verdiklerini hatırlattı. Karacan, “İşçi arkadaşlarıma vaat ettiğim sosyal tesislerin ilki için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun da katkısı ile başladık. Biz lastik işçisine ve Kocaeli halkına çok güzel bir tesisi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


YAZA GİRERKEN BİTECEK


Abdullah Karacan, “Havalandırma sistemleri ile koltuk ve sandalye seçimlerine kadar her türlü detayı düşünerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaza girerken tesisimizi bitirmeyi planlıyoruz. Açık ve kapalı olmak üzere 5 adet düğün yapılabilecek alanda üyelerimizi ve halkımıza hizmet vereceğiz. Yine kış ve yaz kafeteryamızla Körfezin tam önünde hoş bir vakit geçirilmesini sağlayacağız. İşletmesini profesyonel bir yapıya vereceğiz ve Kocaeli’ne marka bir yer kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sosyal tesis alanımız içinde birde kadın ve erkek mescidimizi de yaptık. Her salonumuzda özellikle tuvaletlerimizin sayılarını da yüksek tuttuk” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr