HABERLER
Sakarya Şubemiz Yeni Binasına Kavuşuyor

28.03.2012Genel Başkanımız Abdullah Karacan Ve yönetiminin göreve gelmesiyle başlayan yeniden yapılanma  ve  değişim meyvelerini vermeye devam ediyor.

Bilindiği gibi 2002 yılından başlayarak sendikamız tüm şube ve genel merkez binalarının satın alınarak sendikamıza kazandırılması yolunda önemli adımlar atmış bulunmaktadır.2002 – 2010 yılları arasında sendikamızda Adapazarı Şubesi hariç tüm şubeler kendi malı olan binalarına yerleşmiş, genel merkezimizde yeniden inşa edilmiştir.Daha önce yenilenen ancak  sendikal faaliyet açısından eksiklikleri bulunan Adapazarı Şubemiz de bugün artık satın alınan yeni şube binasına kavuşmuştur. Böylece sendikamızda tüm şube binalarımız satın alınarak yenilenmiş olmaktadır.

Yeni Şube binası ile   Sakarya bölgesindeki üyelerimiz de ,  36 yıl aradan sonra artık sendikal faaliyetlerin yürütülmesi için  elverişsiz hale gelen  eski  şube binası  yerine   Adapazarı’nın en merkezi yerinde işçi arkadaşlarımızın özlem duyduğu 400 metrekareden fazla kullanım alanına sahip   son derece modern yeni   bir binaya kavuşmuş olmaktadır.

Yeni Şube binamız  Gerekli  düzenlemeler yapıldıktan sonra önümüzdeki günlerde açılışı yapılarak  hizmete girecektir.

 

                                               GENEL BAŞKANIMIZIN HAYIRLI OLSUN MESAJI

 

Adapazarı şubesinin yeni binasına kavuşması ile sendikamızın tüm şube ve merkez birimlerinin sendikamıza ait binalarına yerleşimi tamamlanmış bulunuyor. Bu nedenle Genel Başkanımız Abdullah Karacan tarafından tüm lastik-iş sendikası üyelerine bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımız mesajında gelinen noktanın önemini belirterek tüm üye ve yöneticilerimize hayırlı olsun dileklerini iletti ve sosyal nitelikteki beklentileri karşılayacak çalışmaları sürdüreceklerini belirtti.
 
                                           
 
 
                                                            Değerli Üyelerimiz,
 
 
36 yıl aradan sonra Sakarya Bölgesindeki üyelerimize kazandırmış olduğumuz yeni şube binası ile sendikamızın bütün birimleri kendi malı olan yerleşimlerde faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktadır. Geldiğimiz bu nokta sorumlu sendikacılık anlayışımızın bir gereği olarak kaynaklarımızı üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirdiğimizin en açık göstergesidir. İnanıyorum ki bu sonuçla lastik-iş'in tüm mensupları büyük bir gurur duyacaktır.İşçi arkadaşlarımızın özlemini duyduğu adımları atmaya bundan sonra da devam edeceğiz.
 
Verdiğimiz sözlerin yerine getirildiğinin bir örneği olan yeni Adapazarı Şube binamızın tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, bundan sonrada el birliği ile sendikamızı daha yükseklere çıkaracak yeni atılımları birlikte gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum.
 
 
                                                                                                              Yönetim Kurulu Adına
 
                                                                                                                    Genel Başkan
                                                                                                              ABDULLAH KARACAN
 

      
    
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr