HABERLER
Sakarya Şubemiz Yeni Binasında

04.05.2012Sendikamızın Genel Merkezinin ve tüm şubelerinin kendilerine ait binalarda sendikal faaliyetlerini sürdürmesi amacıyla yapılan çalışmalarımız son olarak Sakarya Şubemizin kendi binasına taşınmasıyla tamamlandı. Sakarya’da yeni satın alınan şube binası 4 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilen açılış töreniyle faaliyetine başladı. Yeni şube binasının açılış törenine genel başkanımız Abdullah Karacan başta olmak üzere merkez yönetim kurulu üyeleri sendikamızın şubelerinin yöneticileri ve temsilcileriyle sendikamız üyesi işçiler katıldı. Coşkulu bir şekilde gerçekleşen açılış sendikamızda bütün şubelerin ve temsilciliklerin kendilerine ait binalarına taşınmasının sağlanması anlamına geliyor. 2002 yılından başlayarak hızla tamamlanan alt yapı çalışmaları ile sendikamızın genel merkez binası Kocaeli şube binası, İstanbul şube binası, Çerkezköy Bölge Temsilciliği Binası, Gebze şubesi binası ve İzmir şubesi binası satın alındı.

Sakarya yeni şube binamzın açılış töreninde Genel Başkanımız Karacan sendikamızdaki gelişmeyi belirttikten sonra örnek nitelikteki çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Kazanılmış hakları koruyan ve yeni haklar elde eden bir sendikal çizgiyi kararlılıkla sürdürdüklerini ifade eden Karacan, önümüzdeki dönemde Kocaeli Sosyal Tesislerinde olduğu gibi yeni ve daha büyük hedeflere ve üyelerimizin sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasına öncelik verilerek sendikal atılımları sürdüreceklerini belirtti. Şubemizin yeni binasının sendikal faaliyetlerimize ve Sakarya Bölgesindeki üyelerimize büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz.     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr