HABERLER
Karacan Dediğini Yapar

22.05.2012Lastik-İş Sosyal Tesislerinin açılışı ile ilgili basında çıkan haberler

Özgür Kocaeli 22 Mayıs 2012

.....

Karacan Dediğini Yapar
 
Lastik-İş Sendikası’nın görkemli sosyal tesisleri, geçen cumartesi günü akşam saatlerinde çok şiddetli yağış altında açıldı. Hem lastik işçileri, hem İzmit mükemmel bir tesis kazanmış oldu. Bu büyük eseri yapmayı başaran Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, çıtayı da iyice yükseltti. Kendilerine yer gösterilmesi hâlinde “İşçi Hastanesi”, Okul ve Otel de yapacaklarını açıkladı. Kolay iş değil. Ama artık herkes biliyor ki, Karacan dediyse yapar. Büyükşehir Belediyesi Lastik-İş'e yer tahsis ederse, İzmit'e eserler kazandırılmasına katkı sağlamış olur.
 
Lastik-İş'in Sosyal Tesisleri, eski Vinsan şantiyesinin bir bölümünde kuruldu. Bu görkemli tesisin çevresinde yeterli düzenleme yok. Uyduruk barakalar duruyor. Tesise girip çıkılan alanın asfalta, otoparkın düzene ihtiyacı var. 14 Temmuz'da Başkan Karaosmanoğlu'nun oğlu bu tesislerde düzenlenecek törende evlenecek. Bu düğüne Başbakan da gelecekmiş. Bu da Lastik-İş tesisi için önemli bir avantaj. Başbakan gelecek diye, Büyükşehir Belediyesi Lastik-İş tesisi çevresindeki olumsuzlukları 14 Temmuz'a kadar ortadan kaldırmış, tesisin giriş çıkışları da pırıl pırıl asfaltlanmış olacaktır.
......
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr