HABERLER
Lastik İşçisi Kendi Tesisinde Güne Başladı

28.05.2012Kocaeli Lastik-İş Sosyal Tesisleri ile İlgili Basında Çıkan Haberler

Lastik İşçisi Kendi Tesisinde Güne Başladı
28 Mayıs 2011/Özgür Kocaeli


Lastik-İş Sendikasının geçen hafta  hizmete açılan Eski Gölcük Yolu kenarında, eski Vinsan  şantiyesi içindeki Sosyal Tesisleri’nde,pazar kahvaltısı için Lastik işçileri aileleri ile birlikte buluştuar.Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan da   eşi ve kızları ile birlikte  kahvaltı için  tesislere gelmişti. 100’den fazla işçi ailesi, deniz kenarındaki tesiste hazırlanan mükellef  açık büfe brunch sofrasından  yemeklerini alan  aileler, açık havada çimenler üzerinde  tatil gününe güzel bir kahvaltı ile başladılar.
 
Lastik-İş Sosyal tesislerinde cumartesi ve pazar günlerei 100  farklı çeşit yiyecekten oluşan brunch sofrası kuruluyor. Açık büfe burunch’ın kişi başına ücreti ise 15 TL.  Genel Başkan Karacan, özellikle haftasonu tatil günlerinde  Sosyal Tesis’teki açık büfe kahvaltıya büyük ilgi beklediklerini söyledi, “Ben de  fırsat buldukça haftasonları ailemle birlikte güne burada başlayacağım” dedi.

Lastik-İş Genel Başkanı Karacan'da dün sabah ailesiyle birilkte sosyal tesislerdeydi.
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr