HABERLER
Lastik-İş'in Kahvaltı Keyfi

28.05.2012Lastik-İş Kocaeli Sosyal Tesisleri İle İlgili Basında Çıkan Haberler...

Lastik-İş'in Kahvaltı Keyfi

28 Mayıs 2012/Demokrat Kocaeli


Bir süre önce yapılan törenle hizmete giren Lastik-İş Sosyal Tesisi’nin ilk konukları, sektör çalışanları oldu. Sendika tarafından düzenlenen kahvaltılı buluşmaya aileleri ile birlikte yaklaşık 700 kişi katıldı. LASTİK-İş Sendikası Genel Merkezi’nin, eski Gölcük yolu üzerinde hizmete açtığı sosyal tesisleri dün sektörde çeşitli kurumlarda görev yapan çalışanlar için düzenlenen kahvaltı programına ev sahipliği yaptı. Açık büfe halinde yapılan kahvaltıya sendika üyeleri ile ailelerinin ilgisi büyük oldu. Kahvaltılı buluşmaya Lassa, Goodyear ve Pirelli’den yaklaşık 700 çalışanın hazır bulunduğu programa Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan da katıldı.
 
TESİS HERKESE AÇIK
 Tesise gelen ve burada tüm üyelerle tek tek selamlaştıktan sonra aileleri ile sohbet eden Abdullah Karacan, yapımı tamamlanan sosyal tesislerinin halka da açık olduğunu belirtti. Sendika üyelerine böyle bir hizmet vermekten dolayı mutlu olduklarını dile getiren Karacan, “Tesisimizde her türlü etkinlik yapmak mümkün. Burayı halkımızın da kullanabileceği şekilde yapılandırdık” dedi.
 
70 PERSONEL BULUNUYOR
 Geçmişte Vinsan şantiyesi olarak kullanılan arazinin bir bölümünde kurulan sosyal tesis 4 binadan oluşuyor. 14 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alan sosyal tesiste kongre ve nikah salonu bulunuyor. Ayrıca alagant restoruant, 2 düğün salonu ve 3 kır düğünü alanı bulunuyor. Lastik-İş Sendikası’nın işlettiği tesiste, 70 kişi görev yapıyor.


     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr