HABERLER
Lastik-İş Sendikası'nın Kahvaltısına 700 Kişi Katıldı

28.05.2012Lastik-İş Kocaeli Tesisleri ile İlgili Basında Çıkan Haberler...

Lastik-İş Sendikası'nın Kahvaltısına 700 Kişi Katıldı
Kocaeli Gazetesi/28.05.2012

Geçtiğimiz hafta açılan Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesisleri’nde hem üyelere hem de halka açık olan ilk kahvaltıya ilgi büyük oldu. Kahvaltıya yaklaşık 700 kişi katılım gösterdi. Lastik-İş Sendikası Genel Merkezi’nin, Eski Gölcük Yolu üzerinde, deniz kenarında yaptırdığı Sosyal Tesisleri, geçtiğimiz hafta düzenlenen törenle hizmete açılmıştı. Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen açık büfe kahvaltıya üyeler ve üye olamayan halk da büyük bir ilgi gösterdi.  Lastik- İş Sendikasına bağlı Lassa, Goodyear ve Pireli gibi fabrikalardan çalışanlar aileleri ile birlikte kahvaltıya katıldı. Aynı zamanda halka da açık olan tesiste Cumartesi ve Pazar günleri de kahvaltı ve etkinlik hizmetleri verilecek. Lastik-İş üyesi işçiler, bu önemli projeyi gerçekleştiren Genel Başkan Abdullah Karacan’ı sevgi ve saygı ile karşıladı.

Kahvaltıya Büyük İlgi

Lastik-iş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan sosyal tesislerinde verilen ilk kahvaltıda üyeleri ile bir araya geldi ve tek tek tokalaştı. Aileler ile sohbet eden başkan Karacan sosyal tesislerin halka da açık olduğunu belirterek, “Üyelerimize böyle bir hizmet vermekten son derece memnunuz. Üyelerimizde sağolsun büyük bir ilgi gösterdiler. Burada her türlü etkinlik yapmak mümkün olacak. Halkımız açık bir alan olarak yapılandırdık ” dedi. Geçmişte Vinsan şantiyesi olarak kullanılan arazinin bir bölümünde kurulan sosyal tesis dört binadan oluşuyor. 14.500 metre kare alan üzerinde yer alan sosyal tesiste kongre ve nikah salonu bulunuyor. Ayrıca alagant restoruant, 2 düğün salonu ve 3 kır düğünü alanı mevcut. Lastik-İş Sosyal tesislerinde aynı anda 5 düğün veya toplantı yapılabiliyor ve Lastik-İş Sendikasının işlettiği tesiste, 70 kişi çalışıyor.Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan Sosyal Tesislerinde verilen ilk kahvaltıda üyeleri ile bir araya geldi.
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr