HABERLER
Üyelerimiz Sosyal Tesislerimizdeki Kahvaltıda Biraraya Geldi

29.05.2012ÜYELERİMİZ SOSYAL TESİSLERİMİZDEKİ KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

Kocaeli Sosyal Tesislerimizde 27 Mayıs 2012 tarihinde düzenlenen kahvaltıya üyelerimizin ilgisi büyük oldu. Açık büfe kahvaltıya, Pirelli, Brisa ve Goodyear işyerlerinden gelen üyelerimiz, aileleriyle birlikte katıldılar. Yaklaşık 750 kişinin yer aldığı kahvaltı, üyelerimiz arasındaki birlik, dayanışma ve kardeşliğin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Sendikamız için yeni bir başlangıç oluşturan Sosyal Tesis Projesini hayata geçiren Genel Başkanımız Abdullah Karacan, üyelerimiz tarafından büyük bir coşku ve sevgi gösterisiyle karşılandı. Tüm misafirlerle tek tek ilgilenen Genel Başkanımız Karacan, tesisin Kocaeli halkına açık olduğunu belirterek, “Tesisimizde her türlü etkinlik yapmak mümkün. Burayı halkımızın da kullanabileceği şekilde yapılandırdık.” dedi. Genel Başkanımız, “Ben de hafta sonları fırsat buldukça ailemle birlikte güne burada başlayacağım” diye ekledi.

Çok zengin bir kahvaltı menüsünün bir arada sunulduğu tesisimizde; Körfez’in kenarında, kapalı restoran ve açık alanda çimler üzerinde kahvaltı yapmak mümkün. Sosyal tesis ayrıca her türlü etkinlik ile kongre ve konferansların yapılmasına; düğün, nişan, nikah, sünnet gibi toplantıların gerçekleştirilmesine, grup yemeklerinin organizasyonlarına hizmet verecek  uygun bir alt yapıya sahip bulunuyor.


TV 41 Muhabiri Ahmet Sezgin, Genel Başkanımız Abdullah Karacan ile röportaj yaptı.
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr